SPAM

Wszelkie "śmieci", bądź informacje o nowych rozdziałach proszę zostawiać tutaj.

24 komentarze:

 1. Serdecznie zapraszam na nowo powstały blog, którego motywem przewodnim jest grafika komputerowa. Znajdziesz tam różne ciekawe rzeczy na blogspot, począwszy od szablonów i nagłówków, a skończywszy na instrukcjach, stockach, czy tekturach. Zapraszam do przeglądania, czytania, komentowania i pobierania!

  http://psychodeliczna-selene.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nowy rozdział na: www.disenchanted-prince.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. [SPAM]
  Kątem oka dostrzegasz jakiś niepożądany ruch. Nie powinno tu być nikogo. Jesteś już przy posesji Hekate Hall - ośerodka dla dzieci nocy. Nikt poza uczniami i personelem nie może zobaczyć budynku. To miejsce nie istnieje dla zwykłych śmiertelników. Chyba, że…
  Zaczynasz uciekać. Jesteś za wolna, za wolna… Dopadnie cię. Zginiesz. Łowcy nie mają litości. Zaciskasz mocno pięści, przygotowując się na najgorsze, ale wciąż biegniesz. Najszybciej jak potrafisz.
  Dopadasz do bramy w tym momencie, w którym czyjeś silne ramiona oplatają cię w pasie. Mogłoby wydawać się to pieszczotą, gdyby nie siła i zamiar napastnika. Nienawidzisz być bezbronna, ale taka właśnie jesteś. Wołasz o pomoc, błagasz o cud, bo tylko on cię może uratować.
  Nadchodzi... Wiadomo kto wygra - nie masz szans. Za chwilę potomek Draculi wykona na Tobie ostateczny wyrok...

  Serdecznie zapraszam Cię na bloga: http://shadow--of--memories.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Rok 1943. Polska
  "...Jego ręka spoczęła na mojej tali, chroniąc mnie jednocześnie przed upadkiem. Wyciągnął drugą rękę w kierunku swojego pistoletu. Odbezpieczył go i wycelował.
  Zdążyłam jeszcze powiedzieć "Zdrajca", zanim wyczerpana osunęłam się bez czucia na jego pierś"

  http://przez-burze-wojny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. [SPAM] - Serdecznie zapraszam na mojego photobloga, na którym będę umieszczała rozmaite zdjęcia, obrazki czy gify. Mam nadzieje, że zajrzysz i skorzystasz z niektórych zdjęc :
  http://zdjecia-naszych-serc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Chciałabym Cię serdecznie zaprosić na mojego bloga na http://echo-istnienia.blogspot.com/, mroczną historię, przesiąkniętą kłamstwem i tajemnicą w której nie brakuje też humoru! Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Żadne z nich nie wierzy w prawdziwy związek. Każde z nich lubi żyć chwilą i nie oglądać się za siebie. Kiedy się spotkali dla obojga miała być to tylko jednodniowa znajomość. Los płata nam jednak czasem figla i nie dzieję się tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Co się stanie jak ponownie się spotkają? Jak powrócą wspomnienia ze wspólnej nocy.
  Zapraszam na skazani-na-samotnosc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Dwie nastolatki żyjące w skrajnej rozpuście. Mieszkanki Las Vegas korzystające w pełni z uroków tego miasta. Alkohol, seks i wieczna zabawa.
  http://blaise-georgia.blogspot.com/
  Zapraszamy! :))

  OdpowiedzUsuń
 9. [SPAM]

  Gdy wszyscy ochłonęli i rozsiedli się wygodnie w salonie, rozpoczęła się dyskusja. Oczywiście matka dziewczyny musiała wypytać o najdrobniejsze szczegóły. Szesnastolatka siedząc cicho i przysłuchując się rozmowie, uśmiechała się do siebie i rozmyślała gdzie jest nowy dom. Jak będzie wyglądał. Jaki jest jej nowy pokój. Na moment „wyłączyła” zmysł słuchu i zatraciła się w myśli, że przecież tu ma przyjaciół. To tu przeżyła najwspanialsze chwile w życiu. Ma teraz zostawić to wszystko?
  - …nie wierzę. – kobieta zachwycona coraz bardziej już nie gniewała się na swojego partnera. – Amando słyszałaś? Wyprowadzamy się jutro. Kevin szykował nam ta niespodziankę od kilku tygodni. Wspaniały ten dzisiejszy dzień. I to na Alaskę. Zaszokowałeś mnie.

  P♥ulina
  www.imagine-depths.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapraszam na rozdział 1 : )
  [ szary-swit.blogspot.com ]

  OdpowiedzUsuń
 11. Zabójczo przystojny demon o imieniu Asmodeusz pragnie mojej duszy. Obłąkany Anioł Lukas pragnie mojego ciała. Oba wyjścia przyprawiają mnie o dreszcze i żadne się nie podoba. Nie wiedziałam, który wygra, ale stawką tej walki byłam ja sama. Moje życie było zagrożone i nie mogłam z tym nic zrobić.
  Piekło lepsze od nieba? Nigdy tak nie myślałam, ale niektóre wydarzenia sprawiły, że wolałabym skryć się w najdalszym zakątku piekła, niż chodzić swobodnie w niebie. Nikt nie sądził, że w normalnym świecie po ziemi mogą chodzić anioły i demony. W świecie książek owszem jest to ciekawe i fajne, ale to się dzieje naprawdę, a ja jestem pośrodku tego.
  Zapraszam http://demon-zadzy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Dulce Dragon przez osiemnaście lat swojego życia pracowała jako baletnica. Nagle złamała kostkę w kilku miejscach. Jest zmuszona zamieszkać z ojcem, którego szczerze nienawidzi. Z resztą ze wzajemnością. To dla niej upokarzające i niezręczne, iż jako dwudziestopięcioletnia kobieta musi wprowadzić się do niego oraz po części przyznać rację. Jak potoczą się jej losy? Na horyzoncie pojawi się trzech, zupełnie różnych mężczyzn. Jak sobie poradzi?
  http://ofiaryczasu.blogspot.com/


  Czy działamy bezinteresownie? Czasami tak, czasami nie. Jednak czy wszystko da się zaplanować? Oczywiście, że nie. Odważnym jest ten, kto potrafi zapanować nad strachem, a nie żyć bez strachu. Czy człowiek potrafi nie czuć nic poza wściekłością? Nie. Kiedykolwiek odczuwałeś strach? Bałeś się, otworzyć oczu? Bałeś zasnąć się, aby nie powróciły wspomnienia?
  http://traitor-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Codziennie żyje na granicy ze śmiercią.
  Każdej nocy zasypia z myślą, że jutro się nie obudzi.
  Codziennie boryka się z nałogiem, o który inni nawet by ją nie posądzili.
  Mała, nieporadna Lottie. To właśnie ona skrywa swój mały śmiertelny sekret. Tylko... czy zdąży uratować się zanim będzie za późno?

  http://my-deadly-addiction.blogspot.com/ - zapraszam :).

  OdpowiedzUsuń
 14. Adoptowana Reia do tej pory prowadziła monotonne życie przeciętnej amerykańskiej nastolatki i niczym nie wyróżniała się z tłumu. Dopiero odwiedziny dziwnego gościa, który mówi, że jest ona upadłym aniołem, sprawiają, że coś zaczyna naprawdę się dziać w jej świecie. Czy to prawda? Czy teraz może udowodnić archaniołom i Bogu swoją niewinność? Czy wybaczą jej i zwrócą skrzydła? Nie. Anioły spadają z nieba nie bez powodu...

  [z-nieba.blogspot.com]

  Konstruktywny komentarz pozostawię po sobie, kiedy tylko znajdę więcej niż pięć minut, aby lepiej zapoznać się z treścią Twojego opowiadania.

  OdpowiedzUsuń
 15. Dwoje ludzi, którzy kiedyś się kochali ponownie się spotykają. Co ich podzieliło? Życie, odmienne charaktery, a może inne spojrzenie na wspólne życie? W najmniej spodziewanym momencie znowu los ich podzieli. Czy uda im się odzyskać to, co kiedyś stracili? A może będą usiłowali o tym zapomnieć? Wejdź, a poznasz grę, w której stawką jest życie małżeństwa Lloyd.
  http://i-have-got-no-inhibitions-whatsoever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. http://the-sky-in-the-limit.blogspot.com/ zapraszam ;D

  OdpowiedzUsuń
 17. Rise of the guardians (pol. Strażnicy Marzeń) to wielka przygoda, opowieść o grupie bohaterów, a każdy z nich ma niezwykłe zdolności. Każdy zły duch, znany jako Mrok, chce przejąć władzę nad światem, nieśmiertelni Strażnicy Marzeń muszą po raz pierwszy w historii połączyć siły, by ocalić nadzieje, wierzenia i wyobraźnię dzieci na całej Ziemi.
  Jedną z głównych bohaterów, który za wszelką cenę chce powstrzymać Mroka przed jego złowieszczymi planami jest Sarah. Która do tej pory pragnęła tylko jednego...być wolnym duchem, lecz znów będzie musiała stanąć wraz z strażnikami u boku w jak dotąd najtrudniejszym zadaniu jakim się zmierzy. Jednak nie będzie to takie łatwe. Oprócz Mroka, będzie musiała trzymać w tajemnicy sekret, który może wiele zmienić w życiu jej jak i Jack'a Frost'a nieodwracalnie.

  http://rise-of-the-guardians.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. Serdecznie zapraszam cię na mojego bloga poświęconemu opowiadaniu.
  Przyszłość, Ziemia zatrzymuje się. Świat zostaje podzielony na dwie Strefy: Jasną i Ciemną. Władze Strefy Ciemnej nie obchodzi los obywateli, muszą oni walczyć o każdą sekundę swojego życia. Jak poradzi sobie z tym Hope, dziewczyna, która czuje się najbardziej odpowiedzialna za swoją rodzinę?
  www.oddzieleni.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Marionetki - cienka granica, którą łatwo przekroczyć

  Są potrzebni ludzie, których potraktujemy w naszym życiu jako pionki. W końcu trzeba jakoś dojść do wyznaczonego celu, prawda? Nie każdy jednak to rozumie. Tyle, ile jest ludzi tyle jest różnych spojrzeń na świat. Krąg prawników, prokuratorów, sędziów, morderców, skazanych czy biznesmenów zrozumieją, że czasami lepiej poświęcić kilka osób niż ludzkość. Każdy walczy o swoje. Takie jest w końcu prawo życia. Po jakiej stronie Vanessa? Czy zgodzi się z matką? Jak potoczą się jej losy?
  http://cienka-granica.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. [Sojusz? :) ]
  Susanna Hastings jest normalną nastolatką. Chodzi do szkoły, dobrze się uczy, spotyka się ze znajomymi. Jest niczym nie wyróżniającą się szarą myszką na tle innych szarych myszek.
  Charles Jackson z pozoru wydaje się normalnym nastolatkiem. Także chodzi do szkoły, spotyka się ze znajomymi. Wyróżnia się jednak dość specyficznym podejściem do otaczającego świata.
  - Pulpecik w okularkach - mruknął chłopak, a wszyscy w koło zaczęli się śmiać. Dziewczyna spuściła głowę w dół i delikatnie przygryzła dolną wargę.
  - Odpuść jej!
  - Ale ja prawdę mówię!

  Narkotyki. Śmierć. Pogrzeb. Striptiz. Miłość. Policja...
  Witaj w Little Rock!
  http://we--found-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Miłość, przyjaźń, nienawiść, cel, pożądanie, władze, pieniądze. To właśnie rządzi światem? Która z tych rzeczy jest najważniejsza? Nic nie jest białe ani czarne. Są różne odcienie bieli jak i czerni, prawda? Czy jeśli się zakochasz, ma znaczenie kim on jest? Może być najgorszym draniem, ale ty i tak będziesz go kochała, prawda? Może pakować się w ciągle w kłopoty, ranić cię, ale ty nadal będziesz ją kochał, zgadza się? Uwierz w siebie, w niego/nią i w nas. To oszczędzi wam wiele problemów.
  http://nosze-jak-blizne-po-wojnie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Historia o 17-letniej Kate, która po śmierci brata całkowicie się odcięła od przyjaciół i rodziny.Kiedyś pełna życia, kochająca tańczyć, teraz jej życie to imprezy, nielegalne wyścigi i nowy chłopak Ethan. Czy pojawienie się Jake'a, chłopaka który z początku chciał ją wykorzystać coś zmieni?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. Blog o trzech przyjaciółkach które sotykają swoich idoli. To tak w skrócie. http://love-in-holiday.blogspot.com/ Mile widziane komentarze.

  OdpowiedzUsuń