Blog


Adres: szepty-milosci.blogspot.com
Tytuł: Mów szeptem, jeśli mówisz o miłości.
Gatunek: Romans
Czas akcji: Czasy współczesne
Miejsce akcji: Anglia, miasteczko Lentrey
Główni bohaterowie:  Katherine Jones, Jared Lewis  
Siedemnastoletnia Katherine Jones wraz ze swoją przyjaciółką Vivian Brown zaczyna pierwszy rok nauki w Lentrey College. Jest szczęśliwa, gdyż otwiera się przed nią nowy etap życia.
Dziewczyna od zawsze uczyła się dobrze. Była prymuską w każdej dziedzinie. Rodzice nagradzali ją za każdą dobrze zrobioną rzecz, przez co wyrosła na odpowiedzialną kobietę.
Kath jest stuprocentową realistką. Idzie przez świat z wysoko uniesioną głową, ale tak jak każdemu zdarza jej się przejmować czymś bardziej niż powinna. Dziewczyna ma chorego, młodszego brata. William urodził się z wadą serca. Katherine stara się spędzać z nim jak najwięcej czasu, by chłopiec nie czuł się samotny.
Siedemnastolatka o wiele bardziej przejmuję się problemami innych. Jednak potrafi być  też chorobliwie zazdrosna. To jest jej największa wada, z którą walczy od dawna.
Spytacie, gdzie ta historia ma swój początek? Gdzie rozpoczyna się życie naznaczone bólem, wątpliwością i miłością? Otóż wszystko zaczyna się dnia kiedy zazdrosna Kath i nieziemsko przystojny Jared przypadkowo na siebie wpadają. Nie można zaliczyć ich początku znajomości do najlepszych. Bo kto chciałby zostać upokorzony na oczach całej szkoły?
Mimo tego ich ścieżki cały czas splatają się ze sobą. Przeznaczenie? A może po prostu jednostronna miłość? Kto wie, jak potoczy się ich historia. Ich, czy jej i jego?

1 komentarz:

  1. Dziwne, twoja Katherine nazywa się dokładnie tak jak moja główna bohaterka. :D

    OdpowiedzUsuń